Hakkımızda

Başarının ve azmin hikayesi: Koza Döner

Başarının ve azmin hikayesi: Koza Döner

Hayat, bazen beklenmedik yollarla insanın önüne fırsatlar çıkarır. İşte Koza Döner’in kurucusu, hayallerini gerçekleştirmek için bu fırsatları gören ve adım atan birinin hikayesiyle doludur.

12 yaşında Erzurum’dan İstanbul’a çalışmaya giden genç bir adamın hikayesiyle başlar her şey. Çalıştığı her yerde hayaller kurar, kendini geliştirmek için fırsatları değerlendirir. Gözü hep yüksekte olan bu genç adam, döner sektöründe bir fırsat görmüş ve hayalleri için adım atmıştır.

Döner sektöründe simge haline gelen dönerin ikonlarıyla adeta bir yolculuğa çıkan bu genç girişimci, her adımda hayallerine biraz daha yaklaşmıştır. 15 yıllık yoğun çalışma ve deneyimlerin ardından, kendi markasını yaratma kararı alır. Bu karar, onun hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlayacak bir dönüm noktası olacaktır.

2018 yılında kurulan Koza Döner, başlangıçta sadece bir fikirden ibaretti. Ancak, kararlılıkla ve emekle bu fikir, gerçeğe dönüştü. Her bir adımda, dönerin ikonları gibi dönüp duran hayalleri, gerçeğe dönüşüyordu. İşte bu yolda, özveriyle çalışarak ve her daim kaliteyi ön planda tutarak, Koza Döner markası hızla büyümeye başladı.

Girişimci ruhuyla, kendine ait markasını yaratma hayaliyle yola çıkan bu genç adam, şimdi şubeleşme yolunda ilerliyor. Koza Döner, sadece bir döner markası değil, aynı zamanda bir hayalin gerçekleşme hikayesidir. Başarı, azimle atılan her adımda saklıdır, Koza Döner de bunun en güzel örneklerinden biridir.